CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Jastrzębia-Zdroju i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:49 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy fachowe usługi agrarne oraz aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie robione profesje a także usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w obrębie frachtu osób lub rzeczy wehikułami, które są zapisane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju względnie sprowadzanie spoza krawędzi do Lokalny.
91839
Ogłoszeń
102
Miast
4038
Użytkowników
918
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.