Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2022 19:52 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy fachowe usługi agrarne oraz aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie robione profesje a także usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w obrębie frachtu osób lub rzeczy wehikułami, które są zapisane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju względnie sprowadzanie spoza krawędzi do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.