Badanie osobowości - PERSO.IN

December 3, 2021 16:04 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Jaką masz osobowość?

Osobowość to nie jest wyraz wyznaczony jedynie dla małej grupy psychologów. W końcu z jej przejawami spotykamy się codziennie w kręgu prywatnym, jak i zawodowym. Im lepiej rozumiesz siebie, tym lepiej będziesz unikał niepotrzebnych błędów. Wiedząc, kim się jest, można mądrze podjąć profesję. W ten sposób ominiesz wypalenia i podniesiesz swoją skuteczność. zrozumieć siebie można przy pomocy kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN to test osobowości, który ułatwi popatrzeć na siebie obiektywnie i dzięki temu dokonywać świadomych wyborów. Wszystko składa się ze dokładnego formularza oraz kilku wersji raportów. W ten sposób możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym zobaczysz jakie masz skłonności w takich obszarach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do obowiązków, ilość aktywności i kontaktów z innymi oraz reakcje na trudności. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których poradzisz sobie, potencjalnych mocnych i słabych stronach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez certyfikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co wpływa na motywację daną osobę, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego ważne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test zaprojektowano w odniesieniu do modelu Wielkiej Piątki. Jest on używany na całym świecie od ponad 30 lat. Wykonując analizy i obserwacje potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i napisz do nas w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.